Team Villa Boerebont

Directie
Ingrid van Tiel
076-5321018
i.vtiel@villaboerebont.nl

Personeelszaken
Els Hermans
06-40741794
hr@villaboerebont.nl
Zakelijk Leider/Rooster
Nick van Kerkvoorde
n.vkerkvoorde@villaboerebont.nl

Beleidszaken
Evelien Vermeij
076-5321018
e.vermeij@villaboerebont.nl
Coördinator dagbesteding/ Your Choice
Anniek Leerink
076-5321018
a.leerink@villaboerebont.nl
ICT & Telecom
Alex Kop
076-5321018
 ict@villaboerebont.nl
Hoofd administratie
Zoe Smit
076-5321018
z.smit@villaboerebont.nl

Week van Zorg en Welzijn

| Nieuws | No Comments

14-03-2016 In verband met de week van Zorg en Welzijn openen voor een middag de deuren van onze hoofdlocatie aan de Aardenhoek. U bent tussen 12:00 en 15:00 uur van…

3FM Serious Request veiling

| Nieuws | No Comments

          08-01-2016 Villa Boerebont stelt deze unieke design retro fiets beschikbaar voor het goede doel. Ben jij toe aan een nieuwe fiets én wil je bijdragen aan…

United Tunes

| Nieuws | No Comments

11-06-2015 Op vrijdag 03/07/2015 presenteerde Popcorner Breda in samenwerking met SMO Breda, Mee West-Brabant, Woondroom, GGZ Breburg, Amarant groep en Villa Boerebont : United Tunes.  Optredens van meer dan 60 muziekanten….

Persoonlijke begeleiders

Persoonlijk begeleider
Marieke Mulders
076-5321018
m.mulders@villaboerebont.nl
Persoonlijk begeleider
Emiel Oomen
076-5321018
e.oomen@villaboerebont.nl
Persoonlijk begeleider
Cris Georgescu
076-5321018
c.georgescu@villaboerebont.nl
Persoonlijk begeleider
Suzanne de Kadt
076-5321018
s.dekadt@villaboerebont.nl
Persoonlijk begeleider
Thera Frijters
076-5321018
t.frijters@villaboerebont.nl

Gezinshuisouders

Woonbegeleider
Jasper Smit
j.smit@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Minna Smit
m.smit@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Junior Hoefsloot
j.hoefsloot@villaboerebont.nl

Begeleiding dagbesteding

Begeleider
Bram de Bont
b.debont@villaboerebont.nl

Woonbegeleiding

Woonbegeleider
Bert Meijer
b.meijer@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Kim van Dam
k.vandam@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Sebastiaan van Dijk
s.vandijk@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Caspar Wedemeier
c.wedemeier@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Colette Peters
c.peters@villaboerebont.nl
Woonbegeleider
Romy Ernest
r.ernest@villaboerebont.nl